Tumblr_m52uruxdpa1qmze3no1_1280_large
"My ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali a hloupost, abychom milovaly my je."
Coco Chanel

Blog není v provozu! Z časových důvodů Affs nepřijímáme a staré nenavštěvujeme. Prázdniny? Kdo ví?

Gossip

Gossip: Robert odpustil Kristen

19. září 2012 v 18:29 | Tereka

Tak a potom, co jsme řešili, jak se Kristen Stewart rozešla s Robertem Pattisonem a jak on šel na rande s Katty Perry, tak tu mám jedno bombové překvapení, Kristen a Robert jsou zase spolu! Ano, slyšíte správně odpustil jí! Slavný pár se zase stěhují k sobe do L.A a snad jim to vydrží!

Gossip:Lindsay Lohan dluží peníze!

31. srpna 2012 v 8:51 | Blair.

Lindsay Lohan dluží desetitisíce hotelu Chateau Marmont, ve kterém bydlela pár týdnů. Úhrada kterou Lindsay dluží je v českých korunáš skoro 1 milión korun.

Gossip: Katy Perry na rande s Robertem Pattisonem

28. srpna 2012 v 12:26 | Tereka

A jsou tu další drby! Před pár dny jsem psala drb o Kristen, jak se nevzpamatovává z rozchodu s Robertem Pattisonem a jak dostala Katy Perry kopačky! A pár dní po tom šli spoli tihle dva na rande, jaká náhodičky! Budou tvořit nový pár? Nebo to bylo jenom přátelské gesto?

Gossip: Blake Lively má narozeniny

25. srpna 2012 v 18:51 | Tereka

Velký LIKE má od nás úžasná herečka ze seriálu Gossip Girl, kterou naprosto miluji. Celý seriál mě hodně inspiroval. Blake alias Serena dnes slaví 25té narozeniny. Hodně štěstí ji přeje tento blog a určitě všichni ostatní!

Gossip: John Mayer dal kopačky Katy Perry

25. srpna 2012 v 16:56 | Tereka

Další dislike od nás získává slavná zpěvačka Katy Perry se kterou se rozešel její přítel John Mayer. Podle zdrojů jsou stále přátelé, ale na večírku se navzájem ignorovali. Kdo vymyslel přátelství po rozchodu? Vždyť to neexistuje!

Gossip: chudinka Kristen Stewart

24. srpna 2012 v 16:52 | Tereka

Dislike od nás získává Kristen Stewart, protože chudinka si pořád oblíká oblečení po Robertovi Pattisonovi, který ji dal kopačky poté co ho podvedla. Co vy na to odpustili by jste jí? Nebo dobře jí tak?
 
 

Reklama
Reklama