Tumblr_m52uruxdpa1qmze3no1_1280_large
"My ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali a hloupost, abychom milovaly my je."
Coco Chanel

Blog není v provozu! Z časových důvodů Affs nepřijímáme a staré nenavštěvujeme. Prázdniny? Kdo ví?

Týden módy v NY

8. září 2012 v 16:18 | Tereka |  Other1
Co by to byl blog o módě bez zmínky a o největší módní události týden módy? Asi by to byl pěknej trapas. Tady máte článek, o týdnu módy, kdo neví co to je a nějaké ty novinky.

A_large


Fashion week, neboli česky "týden módy" je módní událostí, při které módní návrháři představují své poslední kolekce. Návrháři z celého světa se tak sjedou ukázat své nejnovější modely a představit trendy, které budou in.
Většina největších a nejvýznamnějších fashion weeků se pořádá ve známých městech módy, jako je New York, Londýn, Paříž a Miláno, ale samozřejmě i v dalších menších městech, jako je například Berlín, Amsterdam nebo Atény.
Fashion weeky jsou událostí sezónní, tedy půlroční. A tak se na nejnovější kolekce slavných módních návrhářů můžeme podívat dvakrát do roka. Od září do listopadu se představují kolekce na jaro a léto následujícího roku, a od ledna do března návrháři předvádí kolekce pro sezóny podzim a zimu.
Harmonogram začíná vždy v New Yorku, pokračuje v Londýně a Miláně a končí v Paříži. Toto jsou čtyři hlavní města Fashion Weeků, ale jak už jsme si zmínili, Fashion Weeky se konají i ve městech jiných.

V New Yorku začal týden módy 6. září a bude pokračovat až do 13. září. Tak co tu furt děláte šup do New Yorku :D.

Maya-hansen-ss-2013-stylert-500x500_large

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama