Tumblr_m52uruxdpa1qmze3no1_1280_large
"My ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali a hloupost, abychom milovaly my je."
Coco Chanel

Blog není v provozu! Z časových důvodů Affs nepřijímáme a staré nenavštěvujeme. Prázdniny? Kdo ví?

Fitness: Návštěva fitka

1. září 2012 v 18:36 | Tereka |  Fitness
134378133138490_animate_large


Začni cvičit ve fitku! Pokud si myslíš, že když přestaneš jít nezdravé věci hned pujdou kila dolu, tak seš na omylu. Hodně ti pomůže posilování partií a tělo bude vypadat zdravě silně a opravdu fit. Kluk si rád sáhne na pevný zadeček než na kost nebo kopu sádla. Samozřejmě čeho je moc toho je prostě příliš. Pokud se do toho zapáliš s vášní, tak svalová hmota bude přibírat a z tebe se stane kulturistka, která moc dobře nevypadá. Koukni se spíš na nějaké fotky modelek, jak chceš vypadat a řiď se tím.


Najdi si fitko. Hledej víc center, aby sis zjistila, jaké stroje mají a jestli ti vyhovuje cena. Pokud si řekneš, že to fitko je daleko, tak si uvědom, že jdeš cvičit, tak se projdeš tím líp, aspoň se protáhneš

Kup si vhodné oblečení. Jestli hodláš jít do fitka ve volných teplákách a visícím tričku, tak zaprvé budeš vypadat jako blb a za druhé nekvalitní a špatné oblečení ti rozhodně nepomůžou hubnout. Pro posilování je vhodné méně oblečené na tělo, které vsakuje pot a je přijemnější. Pro holky rozhodně doporučuji sportovné podprsenku je příjemnější a při běhání drží tvar prsou, takže v budoucnu nebudete mít "visačky"

Mp3ka, aby se mozek nenudil. Jestli se ti hudba ve fitku nelíbí, nebo je tam moc hluku a nebo tam žádná hudba není, tak si kup mp3ku, v téhle době nejsou tak drahé a některé se vyrábějí speciálně pro sportovce. Zabavíto tvůj mozek, že třeba při běhu na kole či páse zapomeneš na čas.

Kup si permici. Pokud se ti fitko zamlouvalo a přišlo ti, že ti stačí kup si rovnou permici, protože tě to donutí ji využít, když stála tolik peněz, to znamená, že ji budeš muset tolikrát navštívit.

Máte nějaké dotazy nebo byste něco přidali?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama