Tumblr_m52uruxdpa1qmze3no1_1280_large
"My ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali a hloupost, abychom milovaly my je."
Coco Chanel

Blog není v provozu! Z časových důvodů Affs nepřijímáme a staré nenavštěvujeme. Prázdniny? Kdo ví?

Tipy&Triky solárko

22. srpna 2012 v 10:04 | Tereka |  Tipy&Triky
Tumblr_m6ud0b0vsi1rxeer0o1_500_large

Prázdniny končí a opálení s tím taky. V článku jsme připravila nějaké rady a tipy.


1. Pokud jdete poprvé tak hlavní zásadou je vybrat si správné solárko. Když jsem tam šla úplně poprvý, bylo to s kamarádkami v nějakém starším rodiném domě. Bylo tam docela divný, nic nám k tomu neřekli, prostě se zeptali, kolik minut chceme a šli jsme. Cena byla sice příznivější tj. 5Kč/min, ale o to horší podmínky. Proto dobré solárko sledujte i cenově, většinou je to čím dražší tím lepší, ale není tomu tak vždycky! Když jsem si už hledala solárko na stálo, tak to bylo ve fitness centru, kde nás pán mile pozdravil, ptal se na nějaké otázky ohledně našeho opálení a poté nám řekl kolik minut by jsme měli zůstav v solárku. Provedl nás a vysvětlil jak se to ovládá. Přístup byl suprovej, solárko luxusní a bohužel cena 9Kč/min.

Dsc01514_large

2. Kup si krém pro lepší pocit i pokožku. Hned, co jsme přišli do nového solárka nám pán nabídl, nějaké krémy. Je lepší si ho koupit, i když vím, že to není nejlevnější. Navíc podporuje opálení, chráni proti tvorbě choroboplodných zárodku (není to, ale 100%!), netvoří se po tom vrásky, kůže je vláčná a nevyušená a samotné opálení vydrží déle. Doporučuji pro začátek koupit vzorek, toho krému, který by jste si chtěli koupit, protože vám třeba nemusí sedět a peníze jsou fuč. Já si koupila vzorek za 25 Kč a krém mi krásně sedl. Celkem stál asi 180 Kč, což není moc, protože tam měl ještě za 500 Kč, ale ten jsem nějak oželila, protože jak cena mě nenadchla, tak samoopalovák v tom také ne, bála jsem se, že bych byla flekatá a nebo nepřirozeně opálená.


3. Dezinfikujte! V každém soláriu by měl být takový rozstřikovač a ubrousky s dezinfekcí, pokud ne, tak se ptejte obsluhy, aby vám to vydezinfikovala, před očima. Možná to zní divně, ale budete se jisti, že jdete do čistého. Kdo by se chtěl opalovat po nějakém hnusném propoceném člověku, který by mohl být bůhvíjak nemocný. Může tam být i kartička dezinfikováno, což znamená, že to obsluha vyčistila, ale kdo vám zajistí, že to neodflákli? Proto si to ještě jednou prostě projeďte sami.
Tak tyhle hlavní tři zásady stačí, pokud si ještě na něco vzpomenu doplním a nebo rovnou napíšu druhý díl. Pokud máte jakkékoli otázky ohledně solárka, ptej se do komentářů a nebo v rubrice ADVICE, což je poradna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama